Hakkımızda

Nurhayat Tarım Nurhayat Fidancılık

2015 yılında Kırşehir ili Kaman ilçesi Yukarıçiftlik köyünde kurulmuş olan şirketimiz çalışmalarını 200 dekarlık alanda mavi sertifikalı ceviz ve badem fidanı üretimine yönelik damızlık plantasyonunda ve 50 dekarlık fidanlıkta sürdürmektedir.

Yıllık toplam 300.000 adet aşılı ve mavi sertifikalı badem ve 400.000 adet aşılı mavi sertifikalı ceviz fidanı üretimi yaparak satışını gerçekleştirmektedir.

Bünyemizde anahtar teslim tarımsal işletme kurulumuna yönelik faaliyetler de yine yüklenici olarak sunulmaktadır.

Fidan satışını gerçekleştirdiği parsellerdeki damızlık alanlar, dünyanın en modern tarımsal tedbirlerinin alındığı modern ceviz ve badem yetiştiricilik alanları olup, aynı zamanda meyve bahçesi kurmak isteyen yatırımcılar için eğitim akademisi görevini üstlenmiştir. Bu alanlarda, dönemsel eğitimler düzenlenmekte ve modern sert kabuklu meyve yetiştiriciliğine yönelik üst seviye bilgiler aktarılmaktadır.

Bünyemizdeki uzman personeller aracılığı ile verilen tarımsal yayım ve danışmanlık hizmetimizin içeriği çok kapsamlı olup, genel hatları ile aşağıdaki gibidir.

  • Yatırım yapılacak bölgenin ekolojisine ve toprak yapısına uygun tür, anaç ve çeşit önerisi ve temini
  • Tarımsal projelendirmenin yapılması ve fizibilite raporun hazırlanması
  • Akademi eğitim çalışmaları, her türlü yayım kanalı (Radyo,TV, Sosyal medya, broşür, Katalog, el kitabı vs) ile üreticilerin bilgilendirilmesine yönelik faaliyetler.
  • Online bilgilendirme çalışmaları
image-20

MİSYON

Başından sonuna müşteri odaklı çalışmalar yürüterek gerek yurt içi gerek yurt dışı alanlarda örnek yatırımların gerçekleşmesine katkı sağlamaktayız.

VİZYON

Yürüttüğümüz çalışmaları dünya ölçeğine taşıyarak, alanımızda sektöre yön veren bir kurum olma gayreti içerindeyiz.